Przejdź do treści
LATO 2026 zbliża się 29. obóz w Rewalu O obozie i zapisy
Wszystkie wiadomości
2020 REWALACJE

Redaktor naczelna Angorki o życiu i podróżach

W poniedziałek 20 lipca mieliśmy możliwość przeprowadzenia konferencji prasowej z panią Agnieszką Pacho, dziennikarką Angory. Pani Pacho podzieliła się z nami swoimi wrażeniami z licznych podróży, opowiedziała o swojej pracy, przytoczyła kilka anegdotek i porad dla osób chcących zagłębić się w tajniki zawodu. Bardzo dziękujemy za sympatycznie spędzony czas!

Konferencję poprowadziła Małgosia Wieczorkiewicz, a materiał przygotowała Magdalena Jóźwiak.